Akcja 75 lat Armii Krajowej

Z inicjatywy społeczników przygotowano projekt (realizacja graficzna: Ewa Laśkiewicz) i wydrukowano w 23 tys. egzemplarzy pamiątek okolicznościowych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
Pamiątki rozwieźli do szkół wolontariusze (Alicja, Krystyna, Elżbieta, Małgorzata, Piotr Jaworski, Piotr Głowacki, Krzysztof , Marek, Andrzej, Tomek).

Lista Fundatorów pamiątki:

  1. Wojtek Bartoszek 50 zł
  2. Agnieszka Batelli, Andrzej Korytkowski 50 zł
  3. Edward Chudzik 100 zł
  4. Grażyna i Grzegorz Czyżakowie 50zł
  5. Piotr Głowacki 50 zł
  6. Tomasz Głowacki 50 zł
  7. Cezary Godlewski 50 zł
  8. Krzysztof Jabłoński 90 zł
  9. Jadwiga z Górnej 50 zł
  10. Piotr Jaworski 100 zł
  11. Bartosz Kaczmarek 100 zł
  12. Alicja Kaczorowska 50 zł
  13. Marek Kaźmierczak 100 zł
  14. Jan Królikowski 100 zł
  15. Joanna Kurantowicz 50 zł
  16. Sławomir Krzyżanowski 50 zł
  17. Elżbieta Ludwiczak 50 zł
  18. Marek Ludwikiewicz 50 zł
  19. Krzysztof  Łomiński 50zł
  20. Izabela i Janusz Michalukowie 50 zł
  21. Maria Piotrowicz 50 zł
  22. Małgorzata i Witold Sławińscy 100 zł
  23. Krystyna Stefańska 100 zł
  24. Maciej Świrski 100 zł
  25. Wiesława z Rudy Pabianickiej 50zł
  26. Euzebiusz Zawadzki 100 zł
  27. Ryszard Zdrzalik 50 zł
  28. Forum dla Ojczyzny 50 zł

Lista szkół objęta projektem:

1 . XIII LO Pacanowskiej 4
2 . XV LO Traktorowa 77
3 . XXX LO Obornicka 11/13
4 . XXIV LO Marysińska 61/67
5 . ZSZ nr 4 Drewnowska 151
6 . ZS Rzemiosła = T Nr 21 + ZSZ Nr 21 Żubardzka 2
7 . ZSP Nr 20 Warecka 41
8 . ZSP nr 10 + LVLO Strykowska 10/18
9 . ZS Og nr 4 w Łodzi + XLIILO Stawowa 28
10 . ZS Geodezyjno-T + T nr 13 Skrzydlata 15
11 . ZS Samochodowych T nr 7 + ZSZ nr 7 Prożka 3/5
12 . ZS Przemysłu Spożywczego = T nr 6 + ZSZ nr 6 Franciszkańska 137
13 . ZSP nr 5 = VLO + T5 + ZSZ 5 Drewnowska 88
14 . ZS Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich T1 Drewnowska 171
15 . ZS Zawodowych Specjalnych nr 2 aleja I Dywizji 16/18
16 . LO “Lokos” Rojna 33
17 . Katolickie LO Baczyńskiego 156
18 . LO Centrum Szkół Mundurowych Klaretyńska 9
19 . Katolickie LO OO. Bernardynów Pankiewicza 15
20 . ZS Społecznych Nr 4 Stow SO Pasjonistów 18
21 . VI LO im. J. Lelewela Podmiejska 21
22 . XXV LO Podhalańska 2a
23 . XX LO Obywatelska 57
24 . Katolickie LO Nałkowskiej 2
25 . XXXI LO Kruczkowskiego 4
26 . IX LO Paderewskiego 24
27 . ZSP nr 22 Przybyszewskiego 73/75
28 . XLIII LO + ZS Ogólnokształcących Nr 5 Królewska 13/15
29 . ZS Ekonomii i Usług + T Nr 2 Astronautów 19
30 . ZSP nr 9 aleja Politechniki 38
31 . ZS Techniczno-Informatycznych = T nr 17 + ZSZ nr 17 al. Politechniki 37
32 . ZS Przemysłu Mody w Łodzi = LO + T 12 + ZSZ 12 Adama Naruszewicza 35
33 . Szkoła Europejska – liceum Tuszyńska 31
34 . Prywatne LO ABiS przy WSIiU Rzgowska 17A
35 . LO MIKRON Piękna 30/32
36 . SMS -LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MILIONOWA 12
37 . SMS Liceum Ogólnokształcace Marcina Gortata Kadłubka 33
38 . ZS Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego Czerwona 8
39 . ZS Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi Bohdanowicza 4
40 . XXVI LO Wileńska 22a
41 . I LO im. M. Kopernika w Łodzi Więckowskiego 41
42 . XVIII LO Perla 11
43 . XXXIII LO Kusocińskiego 116
44 . XXI LO Kopernika 2
45 . XXIX LO Zelwerowicza 38/44
46 . Salezjańskie LO im. Księdza Bosko Wodna 34
47 . III LO + ZSZ Nr 4 + T NR 4 SIENKIEWICZA 46
48 . IV LO POMORSKA 16
49 . VIII LO POMORSKA 105
50 . XII LO Anstadta 7
51 . ZSP Nr 15 Kopcińskiego 5/11
52 . ZS Gastronomicznych w Łodzi Sienkiewicza 88
53 . ZSP Nr 3 + T Nr 3 Kilińskiego 159/163
54 . LO UŁ Niepubliczne Liceum British Pomorska 161
55 . XLIV LO Wacława 22/24
56 . II LO Nowa 11/13
57 . XXIII LO Piłsudskiego 159
58 . XLVII LO + ZS Ogólnokształcących Nr 8 Czernika 1/3
59 . ZS Poligraficznych = T 18 + ZSZ 18 Edwarda 41
60 . XXXII LO + ZS Ogólnokształcacych nr 1 Czajkowskiego 14